Mechanika samochodowa

Mechanika samochodowa

Kompleksowo zajmujemy się mechaniką samochodową zaczynając od wymiany olejów i filtrów oraz bieżących napraw podstawowych podzespołów, a kończąc na profesjonalnych naprawach silników jak wymiany rozrządu czy sprzęgła.

Przegląd eksploatacyjny to podstawa wieloletniej eksploatacji samochodu. U nas wymienisz olej, wszystkie filtry, sprawdzimy dla Ciebie temperaturę zamarzania płynu chłodniczego, jakość płynu hamulcowego, a w razie potrzeby wymienimy je na nowe. Sprawdzenie jakości świec zarówno iskrowych jak i żarowych to jeden z elementów przeglądu eksploatacyjnego.

Mechanika pojazdowa nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Mechanika pojazdowa nie ma dla nas żadnych tajemnic. Po szczegółowej diagnostyce na specjalistycznej linii diagnostycznej MAHA przystępujemy do profesjonalnego usunięcia usterki w Twoim samochodzie. Wykonujemy wszelkie naprawy zawieszenia w tym wymiana: wahaczy, sworzni zwrotnicy, tulei wahaczy jak i stabilizatorów, łączników stabilizatora, amortyzatorów, sprężyn zawieszenia, tylnych belek. Naprawiamy układy kierownicze począwszy od końcówek drążków kierowniczych oraz samych drążków, wymieniamy i naprawiamy przekładnie kierownicze, każda naprawa układu kierowniczego wiąże się ze sprawdzeniem geometrii układu i ewentualnym jej ustawieniu na laserowym urządzeniu GTO QATRO.

Układ napędowy samochodu jest przez nas obsługiwany kompleksowo.

Układ napędowy samochodu jest przez nas obsługiwany kompleksowo. Wykonujemy naprawy główne silników, wymieniamy sprzęgła i koła dwumasowe, naprawa skrzyni biegów to też nie problem. Wymieniamy półosie i przeguby napędowe.

Wszystkie nasze naprawy są ewidencjonowane w książeczkach obsługi pojazdu, które wydajemy przy pierwszej wizycie. U nas obowiązuje pewność i zaufanie. Na wszystkie nasze części i naprawy udzielamy gwarancji zgodnie z Prawem Konsumenta.