Napełnianie klimatyzacji

Klimatyzacja w samochodach

Klimatyzacja w samochodach przestała już być luksusowym dodatkiem i zaczyna być jego obowiązkowym elementem. Mało który kierowca zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest jej konserwacja oraz dbałość o odpowiednią ilość czynnika chłodzącego.

Kupić maszynę do czyszczenia klimatyzacji to żaden problem. Wiedza czym jest klimatyzacja, jakie niesie udogodnienia to już obowiązek obsługującego. Udogodnienia to jedno ale za przyjemnym chłodkiem latem idą zagrożenia. Najlepiej zajrzeć w domu za lodówkę. Zobaczymy wtedy co tam rośnie. W samochodzie jest podobnie. Musimy wiedzieć, że podłączenie maszyny do samochodu wcale nie oznacza, że odgrzybimy instalację. Należy wykonać inne czynności w celu odgrzybienia zewnątrz instalacji. Warto wiedzieć jak pozbyć się grzybów i drobnoustrojów wewnątrz kabiny. Jakie podjąć działania, gdy klimatyzacja przestaje działać. My to wiemy!

U nas profesjonalnie napełnisz i naprawisz klimatyzację

U nas profesjonalnie napełnisz i naprawisz klimatyzację. Podstawą naszej obsługi klimatyzacji to brak jakichkolwiek środków chemicznych, które zawsze są szkodliwe dla pasażerów.