Stacja kontroli pojazdów

Stacja kontroli pojazdów

Nasza stacja kontroli pojazdów przeprowadza badania pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony. Obowiązkiem przeprowadzenia badania technicznego pojazdu w Polsce objęci są właściciele pojazdów osobowych i ciężarowych, ciągników rolniczych, a także motorowerów i przyczep.

Stacja diagnostyczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00, a w soboty od 8.00 – 14.00. Nie jest tajemnicą, że nasi diagności cieszą się olbrzymią renomą wśród odwiedzających. Każdy z naszej czwórki to fachowiec, który zanim został diagnostą to przez wiele lat pracował na stanowisku mechanika. Każdy z nich świetnie zna budowę samochodu i zagrożenia, które mogą powstać w czasie eksploatacji dlatego znalezienie usterki w samochodzie to dla nich żaden problem.

Każdy samochód jest dokładnie omówiony właścicielowi

Każdy samochód jest dokładnie omówiony właścicielowi, więc cieszymy się dużą popularnością wśród kupujących swoje własne cztery kółka. Miesięcznie na naszej stacji badań technicznych kontrolowanych jest kilkaset samochodów i wcale nie dlatego, że wszystkie są dopuszczone do ruchu. Chcesz poznać swój samochód to odwiedź naszą stację kontroli pojazdów.